Logo Radio Łódź

"Czy ktokolwiek w Łodzi zdecyduje się oddać swój głos na przestępcę?" - Łukasz Magin z PiS komentuje wyrok na prezydent Hannę Zdanowską

- Koalicja partii i partyjek wokół prezydent Zdanowskiej popełniła bardzo poważny błąd polityczny – postawiła w wyborach na kandydatkę, która nawet jeśli wygra, nie będzie mogła wypełniać obowiązków prezydenta Łodzi - uważa Łukasz Magin, rzecznik prasowy Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w łódzkiej Radzie Miejskiej, komentując w ten sposób wyrok skazujący, jaka zapadł dziś w sprawie prezydent Hanny Zdanowskiej.

W pierwszej instancji sąd uznał prezydent Łodzi i jej partnera za winnych poświadczenia nieprawdy w dokumentach przedstawionych bankowi i wymierzył Zdanowskiej karę 20 tys. zł grzywny, a jej partnerowi - 25 tys. zł. Dziś, w apelacji, wyrok został podtrzymany. Zdaniem sądu oskarżeni świadomie złożyli nieprawdziwe dokumenty. Jak mówiła sędzia sprawozdawca Anna Małecka, nie ulega wątpliwości, że oskarżeni chcieli udokumentować wkład własny, którego nie było. - Oskarżeni świadomie złożyli nieprawdzie oświadczenia, których jedynym celem było udokumentowanie wniesienia wkładu własnego. Należało podzielić opinię sądu rejonowego, że Hanna Zdanowska świadomie uczestniczyła w wytworzeniu tych dokumentów i złożyła podpisy pod pokwitowaniem i umową przedwstępną.

- Ustawa o pracownikach samorządowych wyklucza z pracy w samorządzie osoby skazane prawomocnie za przestępstwo popełnione umyślnie. Inna sprawa, czy ktokolwiek w Łodzi zdecyduje się oddać swój głos na przestępcę - pyta Łukasz Magin.

TAK!!!JA I TYSIĄCE ŁODZIAN A PAN NIECH SIĘ ZWIJA ZE SWOIM PISEM!!!ŁODZI NIE DOSTANIECIE!!!JAK BĘDZIE TRZEBA TO MY POKAŻEMY JAJA!!!

nie chcecie przyjąć do wiadomości woli suwerena? Przecież w Konstytucji jest jasno napisane, że władzę zwierzchnią w Polsce sprawuje suweren :-)

Jeszcze jedno Panie "czyste"ręce Magin co u Pana w partii i w skoku WOłOMIN?

Wy pisowcy macie czyste sumienia, jak Kamiński czy ten pseudo katolik co zdradziła żonę a w wywiadach umoralniał Polaków.Łodz zagłosuje za Hanką i tyle w temacie a Pan Panie Magin to już brak po prostu zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Trudno Pana słuchać.

WOLĘ ODDAĆ SWÓJ GŁOS NA "TAKIEGO"PRZESTĘPCĘ NIŻ NA POSŁUSZNYCH PREZESOWI LIZUSÓW, BEZ WŁASNEGO ZDANIA I OSOBOWOŚCI.

W świetle przepisów jeśli wpłaciła 20 000 zł to zadośćuczyniła , aby nie iść na /10 dni więzienia , 1,5 tygodnia / to prawie żadna kara.

Czy ktokolwiek w Łodzi zagłosuje na partię która tak okłamała to miasto jak Pis. Chyba tylko głupi albo jakiś sprzedawczyk panie Magin . Jak tam budowane w Łodzi śmigłowce panie Magin , spytaj się Broszki i Macierewicza gdzie łone som.

Gość Hanka53

Gdybym mogla oddałabym i milion głosów na Hannę Zdanowską . Myślę że wiekszość łodzian tak by glosowało. P. Hanna jest całym sercem dla naszego miasta i dla nas Lodzian. Sprawa karna którą rozgłosił PIS to jej prywatna sprawa nie mająca żadnego powiazania z funkcją prezydenta. Żaden prezydent nie zadbał tak o nasze miasto jak p. Zdanowska. Miasto wypiekniało i będzie jeszcze piękniejsze ............ Ja i moi bliscy jesteśmy za Hanna Zdanowską !!!!!!!!!!!!

Łukaszu Magin, Ty jesteś przestępcą, bo akceptujesz i popierasz działania swojej partii.

Zdziwisz się, zagłosuje wielu choćby po to, żeby zrobić ci na złość. Murem za Hanką!

Nie przeszkadza panu to , że w rządzie jest "ułaskawiony" niewinny Kamiński i jego koledzy - prowokatorzy afery gruntowej !!!

Przest~pczyni czy debil. Kogo tu wybrać?

100% za H.Zdanowska

Ale to czy zagłosuje czy nie i tak nie ma znaczenia. W wyborach startować może bo Kodeks Wyborczy tego nie zabrania. ale funkcji objąć nie może bo jest prawomocnie skazana, a to ją wyklucza jako osobę pełniącą funkcję Prezydenta (zapisy w ustawie o samorządzie). czyli będzie pat który PIS rozwiąże wprowadzając komisarza i odwlekajac maksymalnie nowe wybory...żal Łodzi

Łukaszu. wciąż boli, że Cię wywalili z PO i UMŁ bez żadnej posadki. Zajmij się swoimi kolegami z Pisu.

Lodzianka

Podobno może się ubiegać i mam taką nadzieję. I odpowiem na pytanie: tak, zdecyduje się i to z wielką przyjemnością!:) Mieszkam w Łodzi dopiero 6 lat ale jestem zachwycona prezydentura pani Zdanowski ej. Pierwszy raz w życiu jakiś prezydent miasta mnie tak zachwycił. Robi kawał dobrej roboty i nie wiem skąd bierze czas żeby zajmować się aż tyloma sprawami. Pani Haniu, ja i moja rodzina jesteśmy za Panią!

Szanowny Panie Magin, skoro premier RP kłamie, na co oczywiście jest wyrok sądu, to przyjmujemy że jest KŁAMCĄ - a bez żadnych konsekwencji może pełnić swoje funkcje. W związku z czym, jak Pan nazwał naszą Panią Prezydent - przestępcą - co stoi na przeszkodzie aby głosować na H. Zdanowską ?
Prawdę mówiąc wstyd mnie ogarnia, jako faceta, jak słucham takich chamskich wypowiedzi. Najpierw Pana kolega, kandydat, wypomina wiek kobiecie, a Pan wrzuca określenie "przestępcy" które tak naprawdę zarezerwowane jest dla osób z konkretnym przewinieniem.
Swoją droga pokuszę się o złośliwość dla Pana i stwierdzę, że u Pana w głowie to chyba raczej nic ciekawego nie ma, skoro nawet włosy pouciekały ;)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich polityków, mniej złośliwości, więcej współpracy :)

Panie Magin, pańska twarz i ta cała pańska bezczelna manipulacja wyraża jedno: tęsknotę za rozumem.

Panie Magin z PiSu ! A ile w PiSie macie wyrokowców na wysokich stanowiskach ministerialnych i to pana nie boli?

Tak, zagłosuje wiele ludzi, ja na 100% !

Ona ma jakikolwiek honor?
Wstyd....

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies