Logo Radio Łódź

Ruszył proces lekarza, który podważał publicznie kalendarz szczepień

Przed łódzkim Okręgowym Sądem Lekarskim rozpoczęło się postępowanie przeciwko dr. Hubertowi Czerniakowi. To efekt wypowiedzi lekarza, w których podważał sens obowiązującego kalendarza szczepień.

Wniosek o ukaranie dr. Huberta Czerniaka złożył Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, który zarzuca lekarzowi kwestionowanie obowiązującego kalendarza szczepień. Czerniak nie przyznaje się do winy i liczy na uniewinnienie. - Nie przyznaję się do żadnego zarzutu, natomiast uważam, że lekarze na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia zbieranego przez wieloletnią pracę, powinni wyciągać wnioski. Jeżeli widzimy, że szczepienia w pierwszej dobie przynoszą więcej złego niż dobrego, dlaczego polscy rodzice, dzieci są indoktrynowani jak za czasów komunistycznych tylko czymś innym? - mówił.

Jak wyjaśnia Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, decyzja o skierowaniu sprawy do sądu lekarskiego została poprzedzona postępowaniem wyjaśniającym po tym, jak w publicznych wypowiedziach dr Czerniak podważał sens obowiązującego kalendarza szczepień. - Kalendarz szczepień co roku jest nowelizowany. Robią to osoby o dużym doświadczeniu i epidemiologicznym, i ogólnomedycznym, więc kwestionowanie tego jest pewną nierozważnością obwinionego lekarza - tłumaczy dr Januariusz Kaczmarek.

Dzisiaj (9 stycznia) planowane jest składanie wyjaśnień przez dr. Czerniaka. Postępowanie jest niejawne.

Sąd lekarski może ukarać grzywną, zawiesić a także pozbawić prawa wykonywania zawodu. 

Posłuchaj:

IseeYourHutzpah

jołopstwo rządzi...
Januariusz?
Februariusz?
Byli naćpani, gdy Januariuszowali go, co najmniej od poczęcia do chrztu, czym jest tłumaczone jego matołectwo.

Gośgość

Włożyć kij w mrowisko to nie sztuka, ale wyjąć tak zeby żadna z nich się nie uczepiła kija, jest niemożliwe!

Gośćaaa

Kaczmarek zapisz się do Razem. Pasujesz tam, taki jesteś nowoczesny

Wg. mnie szczepienia sa elementem gry o nazwie: redukcja populacji. Zreszt mowil o tym Bill Gates. Wpiszcie: gates vaccines.

Banda skorumpowanych idiotow! Czytajcie ksiazke ,,Nowe formy korupcji,, a dowiecie sie co kieruje matolami, ktorz atakuja takich ludzi jak Pan Dr Hubert Czerniak czy Pan Jerzy Zieba.

Wyłączyć emocje
Eksperymenty na dzieciach są nieetyczne.
Może warto wrócić do eksperymentów na zwierzętach. Psy, koty o wadze od 3 do 5 kilogramów poddać szczepieniom z kalendarza szczepień propagowanego w Polsce. Monitorować ich zachowanie przed i po serii szczepień. Po 3 latach szczepień i odczekaniu kolejnych 2-3 na ewentualne NOPy poddać ciała zwierząt sekcji w celu sprawdzenia zmian w organizmie. Wtedy można by potwierdzić teorię, że adjuwanty (aluminium, rtęć) są usuwane z organizmu. Mając grupę kontrolną nieszczepioną można by porównać przeżywalność, częstotliwość występowania zaburzeń neurologicznych oraz uczuleń w obu grupach. Minimalna liczebność obu grup to minimum po 100 osobników.

Należy także uwzględnić fakt, że zwierzaki ważące 3-5 kg to będą już raczej osobniki dorosłe z w pełni rozwiniętym układem odpornościowym. U ludzkich dzieci układ immunologiczny rozwija się do szóstego miesiąca życia i dopiero wtedy jest podobno zdolny do wytwarzania przeciwciał po kontakcie z patogenem.

Niepoprawny politycznie pan dr Hubert Czerniak ( demaskujacy loże, mafie koncernów farmaceutycznych I biurwokratow )

Bardzo jestem ciekaw, co kryje się za określeniem "osoby o dużym doświadczeniu i epidemiologicznym, i ogólnomedycznym".

Iran schronił polskie siły zbrojne na swym terenie w czasie II wojny światowej (Słowianie pochodzą od Persów), ale ten nie-polski nie-rząd celowo pozwala na tą konferencję w Polsce, aby popsuć tą polsko-irańską przyjaźń.

Z POPRAWKĄ:

Chroni Polaków art. 39 Konstytucji Polski przed niewyjaśnionymi eksperymentami medycznymi, a do takich należałoby zaliczyć szczepienia w Polsce, które są podawane bez żadnych gwarancji sukcesu medycznego, bez ogólnej informacji o jakichkolwiek skutkach ubocznych i bez brania jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej aplikującego te szczepionki lub bez gwarancji jakiegokolwiek odszkodowania w razie powikłań.

Chroni Polaków art. 39 Konstytucji Polski przed niewyjaśnionych eksperymentom medycznymi, a do takich należałoby zaliczyć szczepienia w Polsce, które są podawane bez żadnych gwarancji sukcesu medycznego, bez ogólnej informacji o jakichkolwiek skutkach ubocznych i bez brania jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej aplikującego te szczepionki lub bez gwarancji jakiegokolwiek odszkodowania w razie powikłań.

Noepodlegla Polska sie konczy, teraz mamy szambo w ktorym miesza stary pazerny Kaczmarek, kij ci w oko nienazarty dziadu

Skasować uprawienia izby lekarskiej do decydowania o losach lekarzy. To jest niekonstytucyjne.

Jezeli jest jakiekolwiek podejrzenie o szkodliwosci szczepien, powinny byc wstrzymane az do momenu dokladnego zglebienia sprawy przez instytucje niezalezne od wplywow firm farmaceutycznych. Ponadto szczepienia powinny byc dobrowolne!!!

Jakaś kobieta na końcu- ponoć lekarz -wypowiada się o ,,aktualnej wiedzy medycznej,, na temat szczepionek a nie ma podstawowej wiedzy na temat ortografii języka polskiego. ( No to som bezpieczne czy nie som bezpieczne.)Ha, ha.

Matka Polka

Całym sercem i umysłem jestem za dr Czerniakiem! Mówi prawdę, jest prawdziwym lekarzem dbającym o dobro pacjenta, ale jest niewygodny dla systemu, który jest skorumpowany. W Łodzi 30 stycznia w Izbie Lekarskiej dalszy ciąg sprawy, ale już jawny, wesprzyjmy p. Huberta swoją obecnością!

I słusznie. lekarz jest po to, żeby leczyć, a nie głosić tezy ze średniowiecza jak cała ta banda proepidemików.

Mówi prawdę i dlatego Go oczerniają !!!

Brawo Panie doktorze!!

Hubert Czerniak to bardzo dobry lekarz ktory leczy ludzi z chorob "nieuleczalnych", z bardzo dobrymi efektami. Izby powinny sie od niego uczyć!!

Włączamy myślenie. Wyłączamy tv i zakłamane mass media. Hubert Czerniak na Ministra Zdrowia. Leczy choroby rzekomo nieuleczalne. Wytyka błędy systemu medycyny akademickiej i w demokratycznym kraju idzie pod sąd za swoje słowa...Włączmy myślenie, to nie boli.

Veritas nie pasuje korporacjom.

Ktoś mówi głośno ze cos jest nie tak ze szczepieniami To TRZEBA go uciszyć... Skoro sa tak super to czego sie ludziska boją i Wyciszaja sprawę ! Kasa Nie będzie się zgadzać ... ! Żyjemy w wolnym kraju dziecko jest państwa trzeba szczepic jak sa powikłania to dziecko jest juz rodzica i sam Zostaję ze Wszystkim !

Lekarz Polak nie powinien biernie się przyglądać, gdy mu naród depopulują i taki jest właśnie dr Hubert Czerniak. Brawa za odwagę mówienia prawdy.

TU jest odpowiedź ekspertów https://www.facebook.com/AntoniPrzechrzta/posts/2021577621478722?__xts__%5B0%5D=68.ARAuGFPoqbacuSPWq8lLdSRwaXxGtjRxfwDEEA9vWJsl1pO0YjyWZUQa3K6rVzTg-TLiexMyROTZTv_eU4AcNQy4PPhopFCKcF5EEovXT9GfcfuH4YBLhm8vzbWAf-cNwZlvUvVN7F-ZNNEREnev8dPLAId4q8YiB54iVOvnzyfyXmWBVhIqgRzS4cHfkY-2veU6LrQTbWrpTIhQalPBRHHTRfwvPBALCD7yxpk1WAscKNQCSpoFWjYWigSwqWtZ4J4Vo07KSzOBtayU1m85zrK1XZGWcKO60Ge_q2LNI4CsnjnhXnGdWVFzGYh6jEuQ3qN6hmryVYU_0pnRsupzNSsFgAaEAorNReQs6A&__tn__=-R

Eyprobowane metody,wiele pomocy ze strony dr.Czerniaka,wiec nic innego nie pozostaje jak wspierac i stac murem za czlowiekiem ktory pomaga.Pozdraeiwm.

Sąd lekarski - nic innego jak banda zatwardziałych starych pseudonaukowców!!!! Farma wszędzie chwyci swoimi rączkami....

cierpliwy

miało być SĄD

cierpliwy

Są jest nasz i koniec kropka,dr.Czerniak do od strzału razem z dzikami.

Zamiast dzików, brońmy Huberta

To Skandal,ze w Polsce oskarza sie madrych lekarzy o to ,ze kwestionuja kalendarz szczepien!!! Przeciez nie od dzis wiadomo,ze wlasnie szczepionki powoduja choroby i smierc dzieci i doroslych. Szczepionki nafaszerowane toksynami. Jestem przeciwna jakimkolwiek szczepionkom , jakimkolwiek kalendarzom- jak zwal tak zwal. Urzedy ,ktore powinny chronic nasze zdrowie sa na pasku koncernow farmaceutycznych. Dlaczego nie mowi sie otwarcie o tym,ze profesorowie,ktorzy polecaja szczepionki powiazani sa z koncernami farmceutycznymi. Zreszta nie tylko profesorowie,rowniez urzednicy panstwowi z ministrami wlacznie. Tylko w Polsce i Bulgarii udalo sie przekupic ( to jest moje osobiscie zdanie,ale wnioski nasuwaja sie same) urzedasow, politykow odpowiedzialnych za takie decyzje. Ilu mamy durni na urzedach. Przeciez Polacy juz sa poddani eksterminacji,ile to mlodych ludzi juz jest bezplodnych. Po czym, po witamknkach??? Szczepionki hoduje sie na rozkawalkowanych,jeszcze zywych ludzkich plodach,jako srodki konserwujace dodaje sie rter, Aluminium,formldehyd i jeszcze diabli wiedza co. Media powinni stac po stronie obywatela i pokazywac wypowiedzi madrych ludzi, specjalistow , takich jak chocby pan Doktor Hubert Czerniak- czym sa szczepionki, jakie zagrozenia stanowia, dlaczego wciaz przybywa szczepionek na wymyslone choroby , kto ma w tym interes. Ludzie otworzcie wreszcie oczy, mojej rodzinie jest dziewczynka z autyzmem. Jak myslicie po czym, po witaminach???? Teraz bedzie coraz wiecej chorych,a dziewczyny beda bezplodne po tym HPV, dlaczego media i wasze tez nie pokazuja dowodow na szkodliwosc szczepionek ??m Wysilcie sie troche , tego jest sporo, to co sie stalo z dziewczynami w Japonii chociazby. Dlaczego media sa gluche i slepe na fakty ???? Powinniscie wspierac pana doktora Huberta Czerniaka tak jak my, ludzie ktorzy doswiadczyli krzywdy ze strony Koncernow farmaceutycznych. Jesli bedziecie zajmowac sie tylko plotami, to jakie media stanowicie? Propagandowke ???? Wszscy popierajmy pana doktora Huberta Czerniaka bo to madry , doswiadzony lekarz,ktory pomogl wielu osobom powrocic do zdrowia, chociaz inni niedouczeni, byc moze zbyt leniwi lekarze nie potrafili tego dokonac .To wstyd dla mediow,ze nie szukaja dowodow, faktow,a pisza tylko to co Maja zleceone. Tez utrzymujecie sie z ,,datkow; koncernow???

Dr Czerniak to wspanialy lekarz, on naprawde leczy a nie jak inni ktorzy lylko wypisują recepty i mają gdzies skutki uboczne. To bardzo mądry czlowiek. Tylko w Polsce i Bulgarii faszerują dzieci obowiazkowymi szczepionkami od pierwszej doby zycia i to w takiej zabojczej ilosci. Tylko w Polsce nie ma odszkodowan za powiklania poszczepienne np takie jak autyzm

To jest mafia szczepionkowa. Niech ci wszyscy zwolennicy się tym zaszczepią w dawce odpowiedniej do wagi. Tak samo wielką ilością drobnoustrojów i adiuwantów w dawce 20 razy większej od dziecięcej. Bo średnio tyle dorosły człowiek waży w porównaniu do niemowlęcia. No i dopiero wtedy zobaczą czy to jest bezpieczne.

Panie doktorze jestem a Panem. Jestem pełna uznania, że ma Pan odwagę mówić głośno to, o czym wielu lekarzy wie, ale woli chowac głowę w piasek. W zdecydowanej większości krajów europejskich szczepi się dzieci po 3 m.ż. , w Japonii -po 2 roku życia. W Polsce szczepi się zaraz po urodzeniu, bez wykluczenia przeciwwskazań takich jak np. pierwotny niedobór odporności, który jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do szczepienia np. przeciw gruźlicy ( tak na marginesie-dzieci zaraz po urodzeniu otrzymują szczepionkę przeciw gruźlicy kości a nie płucnej, jak się powszechnie mniema). Tak na marginesie wspomnę, że w Europie Zachodniej wycofano się juz dosc dawno ze szczepienia dzieci przeciw gruźlicy m.in. z powodu dużej ilości powikłań oraz braku wymaganej skuteczności. Polska jest natomiast poligonem doświadczalnym dla zachodnich koncernów farmaceutycznych.

Jeśli by to był normalny sąd to może i owszem miał by szansę się obronić ale to jest LEKARSKI sąd, więc ciemno to widzę. To tak jak za czasów komuny, nich by ktoś coś nie tak powiedział na partię, kto żył w tamtych czasach to wie jaki był by wynik a kto nie żył to zobaczy jak działała komuna.

Panie Hubercie jest Pan głosem olbrzymiej masy Polaków, świadomych, nie godzących się na wielopłaszczyznowe zniewolenie. Sercem i myślami jestem z Panem. To jedna z wielu bitew w wojnie o ZDROWIE POLAKÓW.

SZANOWNY PANIE dr. Hubert Czerniak
Wszyscy stoimy murem w PANA OBRONIE
Jest Pan jednym z nielicznych mądrych i nie skorumpowanych lekarzy

BRAWO dr. Hubert Czerniak

Co za swiat teraz mamy .Nie do pomyslenia

Nie wpadl bym na to ze kiedys czegos takiego doczekam .Bezczelni kłamcy i truciciele za ktorymi stoi prawo

Dlaczego dziennikarze nie żądają jawności przesłuchań. Przecież to dotyczy kalendarza szczepień , czyli kwestii ważnej społecznie. Czyżby "eksperci" bali się dr Czerniaka ??? W końcu w 5 minut jest zdolny wykazać niekompetencję, niewiarygodność i brak elementarnej wiedzy całej tej komisji ....

Jesli ci lekarze swojego kolege za humanizm i niesienie dobra pacjentom ukarzą, to ten swiat juz zszedl zupenie na psy..

Widać było to doświadczenie kilka dni temu w sejmie. Wstyd. Nasi eksperci nie mają o niczym pojęcia, kompromitacja.

Co to o znaczy jesli dziecko ma dziurkę nad tyłkiem?? No moje ma?

Trzymam kciuki. Szkoda, ze nie ma takich lekarzy wielu.
Nie rozumiem o jakim doświadczeniu ... p. Kaczmarek mówi, gdyby miały te osoby doświadczenie to nie byłoby kalendarza szczepień.
Po pierdzielonej szczepionce dpd mam dziecko z autyzmem i wydaje teraz milony ma leczenie.
Z dziecka, które zaczynało mówic w wieku 9 miesięcy zrobiła się pół roślina !!!!!
Oczywiście od nienormalnej pani doktor słyszę, ze autyzm nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia oraz, ze procedury są takie tylko gardełka sprawdzamy i odsłuchanie robimy przed szczepieniem, bo to wystarcza....
po co sprawdzać stan przed szczepieniem i robić dopuszczenie dziecka ...
Ugryzienia bociana, zylki niebieskiej na nosku czy dziurki nad tyłkiem nie zauważyła, bo to ja nie interesuje, ze dziecko ma problem genetyczny i nie wyrzuca metali ciężkich. To pdajmy mu wiecej w szczepionce.
Takie jest ich doświadczenie.

Najlepiej dobić dzieciaka jeszcze bardziej niech leży do końca życia.

Doktorze Hubert Czerniak.Jesteśmy z tobą.

"Prawdziwa" demokracja......finansowana.

Dzisiaj (9 stycznia) planowane jest składanie wyjaśnień przez dr. Czerniaka. Postępowanie jest niejawne.
A dlaczego postępowanie jest niejawne??? kto w takich sprawach decyduje ??

Panie Hubercie jesteśmy z Panem ,takich jak Pan nam potrzeba, wielki szacunek i poparcie

Nie ma w Polsce laboratorium które ma doświadczenie w kontroli szczepionek.....te słowa wypowiedziała zaledwie dwa dni temu Dr hab n.med.pfof.nadzw Ewa Augustynowicz w sejmie RP.Dowodzą one zezwierzęcenia kreaturt w białych kitlach którzy za judaszowe srebrniki pozwalają i akceptują eksperymenty na jednodniowych dzieciach podczas gdy ich rodzice często są nieświadomości krzywd które są wyrządzane...Dr Czerniak był na proteście STOPNOP w Warszawie 2 czerwca 2018....co to za system co zmusza i nie bierze odpowiedzialności za ryzyko?????To nic innego jak laboratorium Mengelego.

Juz nie jeden prawdziwy lekarz przez prawdziwa pomoc stracił prawo wykonywania zawodu. Przykre jest ze liczy się tylko kasa dla bigpharmy. Mogą każdego przekupić.

I w ten sposób dają nam dowody ze te szczepionki to wielkie g*wno trujące nasze dzieci! Mają w Polsce poligon doświadczalny! Ludzi świadomych przybywa i nie zamkniecie nam ust!

Co za debile. Żeby było więcej takich odważnych lekarzy bylo by wszystko inaczej. Jak można zmuszac do szczepień jeśli ktoś tego nie chce. To łamanie praw człowieka

Uwielbian Dr Czerniaka i moglabym go sluchac i sluchac bo jako jeden z niewielu mądrze mówi z korzyscia dla ludzi

Tego nie należy podważać!!!!! Kalendarz szczepień powinno się spalić żywcem

Kolejnemu lekarzowi chca zamknąć usta? Jestem ciekawa czy Sąd będzie bezstronny?

Panie Hubercie, trzymamy kciuki za Pana. Proszę bronić się i obronić nasze dzieci /polskie dzieci/!!! Powodzenia !!!

Trzymam kciuki Panie Hubercie

Ten lekarz ma rację, szczepienie na bcg w pierwszej dobie to paranoja!

Wiesław

Dziękuje temu Doktorowi że staje w obronie dzieci . Może uchroni inne dzieci przed tym co spotkało moje dziecko po zaszczepieniu zaraz po urodzeniu . Nikomu tego nie życzę .

Bardzo dziekuje temu czlowiekowi i lekarzowi ktory broni naszych dzieci , bo dziecku w pierwszej dobie wszczepiac to co nazywane bezpieczena substancja jest kary godne , Brawo Panie Doktorze dziekuje Bardzo 🕊🕊🕊🕊👨‍❤️‍👨

Jakie znaczenie ma przysięga lekarska w takiej sytuacji?? Dla mnie szok.Prawdziwych lekarzy się niszczy.

NAJMĄDRZEJSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!!! Matołki Mu zazdroszczą.

Może wreszcie sądy zapoczątkuje kres tej wielkiej propagandy bigfarmy. Jestem całym sercem za panem dr

I bardzo dobrze , robią mu bezpłatną reklamę . Niech reszta lekarzy widzu że można leczyć zgodnie z sumieniem poza big farmą, i miec kolejki pacjentów na pare miesięcy do przodu.

"Robią to osoby o dużym doświadczeniu i epidemiologicznym, i ogólnomedycznym, więc kwestionowanie tego jest pewną nierozważnością obwinionego lekarza - tłumaczy dr Januariusz Kaczmarek."

Chcę wiedzieć nazwiska i kompetencje tych osób, gdzie NIBY mogę je znaleźć? Nigdzie? Aha...

A postępowanie jest... NIEJAWNE... nieźle... Janusz Kaczmarek to prawdziwy "Janusz" medycyny :).

Gość 1

Najlepszy lekarz ever ever, duchem jestem z panem doktorze, prosze sie nie dać tym.........skoda słów.

jestem całym sercem z tym lekarzem

a gdzie odpowiedzialnosc rzecznika okręgowego za Nopy

GośćPet

Wielka bzdura i istna głupota pisać, że to specjaliści decyduję o tym jakie szczepionki i kiedy podawać dzieciom. Są to "specjaliści" z firm farmaceutycznych, którzy mają za zadanie upewnić się, że jak najwyższa sprzedaż szczepionek ma miejsce. Potem jest przetarg, która firma będzie dane szczepionki produkowała. Tu nie ma nic związanego ze zdrowiem, lecz to zwykły biznes jak każdy inny. Choć tak naprawdę bardzo nieetyczny.

skandal! kłamią, kłamią i jeszcze raz kłamią! kiedy odpowiecie za swoje kłamstwa? kiedy przestaniecie kaleczyć nasze dzieci? ostatnie spotkanie w Sejmie pokazało jaka jest racja! Zostawcie w spokoju prawego i uczciwego lekarza Huberta Czerniaka. Co za Skandal!

Takiego lekarza z taką wiedzą mogą cmoknąć w tyłek!
Jemu nie potrzebna licencja, a ludzie i tak będą do Dr. Czerniaka ustawiali się w kolejkach. Wolę wydać 300 zł na wizytę niż w aptece i z tego co wiem to ludzie zapłacą więcej byle tylko być zdrowym.
Daj Bog aby ten człowiek zył jak najdłużej i przekazywał dalej swoją wiedzę a nawet nauczał ludzi tak żeby ta wiedza szła dalej.
Pan Zięba nie jest lekarzem ale wiedzy ma więcej niż niejeden lekarz z 30 letnim doświadczeniem więc gdybym ja stała przed wyborem czy do lekarza, czy P. Zieby to zdacydowanie poszła bym do Zieby.

Jeśli dr Czerniak straci licencję to co z tego ? i tak będziemy się u Niego leczyli jeśli oczywoscie on będzie tego chciał , jeśli będzie miał dla nas jeszcze ochotę pracowac.

To jest nielogiczne , wszyscy wiemy ze lekarzom zamyka się buzie w ten sposób , większość boi się mówić prawdy , jest tak wiele powikłań , zdrowe dzieci stają się kalekami , a grupa wpływu naciska i wywiera presję . O ile rozumiem interesy koncernów i ich pazerność , to lekarzy którzy nie bronią swoich ze strachu i niszczą zdrowie maluchów z niewiedzy lub strachu lub pazerności nieszanuje .

Że kalendarz szczepień układają osoby o dużym doświadczeniu? Chyba doświadczeniu w nabijaniu sobie kabzy mamoną. Jeśli argumentem do wprowadzenia dodatkowej dawki danego szczepienia jest rowny dostęp dla wszystkich producentów tych szczepionek, to ja serdecznie podziękuję za takich ekspertów.
Panie Hubercie, całym sercem jesteśmy z Panem!

I bardzo dobrze. Takich ludzi jak Czerniak czy Zięba łykają jak pelikany ludzie z wykształceniem zawodowym i średnim i inne "madki co myślą samodzielnie", to tacy płaskoziemcy nauk medycznych XDD

A wyznawcy czerniaka (celowo małą literą) niech sobie poczytają jego wypowiedzi o dzieciach z autyzmem w stylu l "potencjalni przyszli mordercy własnych rodziców", które "kierują się w życiu tylko instynktem "jeść i przetrwać" i "nie mają możliwości rozrodczych", nie rozumiem skąd uwielbienie dla takiego człowieka

Ale czego się spodziewać po ludziach którzy dają się nabrać na sproszkowanego buraka w cenie 900 zł / kg

GośćAnna

Tę kompetencje polskich ekspertów / Ewa Bernatowska / mieliśmy okazję zobaczyć w jej wystąpieniu na spotkaniu w Sejmie parę dni temu. Jedna wielka kompromitacja. Zero argumentów popartych badaniami, niespójna wypowiedź pełna bzdur i przekłamań. Nie dało jej się słuchać. https://www.youtube.com/watch?v=c5cnkSk_6-s&feature=youtu.be&fbclid=IwAR35fIm7UC5BeG3-LEfo7VSCiYS3LU7HXs_QhMwCiqoL2h8amofo-0N4B1g

Najlepszy lekarz na swiecie❤❤❤❤❤

Jeśli nauka polegać ma tylko na zdaniu "autorytetów", którzy jedynie potrafią powiedzieć, że " szczepionki są bezpieczne bo są bezpieczne" to nie chcę mieć nic wspólnego z taką nauką. Pan Czerniak wie co mówi i potrafi to logicznie udowodnić ale niestety "autorytety" wiedzą lepiej.
Dla lepszego zobrazowania jest tak jak by nawet sa Jezus przyszedł do nas teraz to też by usłyszał od "autorytetów": Jezus co ty wiesz o religi jak nawt teologii nie skończyłeś.
Ba nawet Kopernik wkońcu "wstrzymał Słońce" mimo sprzeciwu autorytetów.

Czym się różni farmacja od mafii? Mafia ma mniej pieniędzy i więcej skrupułów.

To absolutnie niewiarygodnie. Szczególnie, że na wczorajszej konferencji w Sejmie RP (filmy z posiedzenia dostępne również na youtube z tłumaczeniem) amerykański profesor jasno się wypowiedział o neurotoksyczności szczepionek (oraz nawet prób placebo, które specjalnie podawane jest również z aluminium, żeby nie było zbyt dużych różnic w grupach badanych!), co jest nie do pomyślenia. Może najpierw tego posłuchajcie. Wy, którzy będziecie oceniać wspaniałego lekarza, który potrafi jako nieliczny, leczyć, a nie powodować choroby. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich lekarzach, ani specjalistach typu chirurg. Mówię tu o tych, którzy specjalizują się w jednej dziedzinie, a o reszcie mają jedynie blade pojęcie i tylko wypisują recepty na coraz to większe trucizny. Bo kasa musi się zgadzać plus dla świetego spokoju. Myśląc tylko o swoich posadach.

Za głoszenie prawdy pozbawiaja lekarzy prawa do wykonywania zawodu. To przecież mafia

ja czekam jak ktos zrobi proces ministrowi zdrowia za dzialanie na szkode obywateli, za ludobujstwo

Hubert Czerniak zasługuje na nagrodę a nie na karę.W naszym państwie nie ma wolności ,wszyscy jesteśmy tlamszeni.Madrzy lekarze boją się leczyć skutecznie bo sądy ich zniszczą.Odwazny Pan Czerniak ma kłopoty .Trzeba wyjść na ulicę w obronie takich odważnych ludzi .

Przypominają mi się sądy prowadzone w latach 50 tych przez komunistycznych oprawców. Jak zwykle sędziowe wykonują posłusznie polecenia tych, którzy im płacą. Nękanie przed sądem Dr. Czerniaka nie zmieni nic. W oczach ludzi to WY, droga Izbo Lekarska jesteście tymi, którzy nie mają racji i krzywdzą dzieci przeładowanym i przedwczesnym systemem szczepień. Hańba i pogarda będzie wam towarzyszyć z nazwiska. Każdemu z was.

Dr Hubert Czerniak jest fest lekarzem. Każdy chciałby takim być, ale niestety, nie każdy może. Czasem móżdżek jest za mały.

Próbują ludzi zdusic. Nie odzywajcie się bo będziecie mieć problemy, ale ludzie będą się odzywać co raz głośniej!

Szkoda, że inni lekarze nie wiedzą jakim "dobrem" są dzisiejsze szczepionki? Doktorze, ja i moja rodzina słuchamy Pana wykładów, włączyliśmy myślenie, nie spacerujemy po przychodniach... Życzę wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów w służbie potrzebującym. Trzymam kciuki i do zobaczenia w czerwcu na kolejnym wiecu. Jest ryzyko, musi być wybór. Pozdrawiam serdecznie

Dr Czerniak ma na swoim koncie tysiące skutecznie wyleczonych pacjentów. Ludzie z całego kraju zapisują się do niego z wielkim wyprzedzeniem, bo nie ma wolnych miejsc na kilka miesięcy do przodu. To chyba świadczy o tym, że jest fachowcem w swojej dziedzinie jak mało który lekarz. Który z Panów oceniających jego poglądy może się pochwalić takim wzięciem u pacjentów? Poglądy na temat zbyt wczesnego podawania szczepień dzieciom to nie jego wymysł tylko wynik obserwacji w praktyce oraz wiedzy, którą gromadził przez lata. Chcą go sadzić za mówienie prawdy? W tym durnym kraju już nic mnie nie zdziwi. Rozwiązać w piginy to towarzystwo wzajemnej adoracji pt. Izby Lekarskie, bo dopuszczają się nadużyć wbrew faktom. Czy ktoś słyszał, żeby ukarali lekarza, który popełnił karygodny błąd w sztuce? Takich sytuacji się nie nagłaśnia w prasie, a człowieka, który ośmiela się kwestionować beton stawia się pod pręgierzem opinii publicznej i to jest skandal.

Z tego co słyszę, dr Hubert Czerniak jest wspaniałym, myślącym i niezależnym (od mafii farmaceutycznej) lekarzem, który ma na celu dobro pacjentów. Różni się więc bardzo od większości naszych rodzimych konowałów, którzy albo rzeczywiście są tak głupi, że wierzą w to, do czego zmuszają pacjentów, albo są tak wystraszeni, że boją się mówić prawdę. Jak widać ci prawdomówni mogą mieć problemy. Jest jeszcze taka opcja, że wygrywa pazerność i chęć na otrzymywanie gratyfikacji i prezentów od big pharmy. Cieszę się, że są jeszcze porządni lekarze i mam nadzieję, że nie dadzą się zastraszyć. Żyjemy w państwie opresyjnym i wolności tu nie widzę. Najgorsze, ze większość rodziców też dała sobie wyprać mózgi i nie dość, że szkodzą własnym dzieciom, to jeszcze chcą przymusu dla innych. Cóż - syndrom niewolnika

Tylko, że to akurat dr Czerniak ma rację

To się w głowie nie mieści..
Co to za faszystowski system !
Co to w ogóle za instytucja ?..
Kto tym zbrodniarzom dał PRAWO do w ogóle OCENY poglądów lekarzy ?...
Decydowania w ogóle o jakimś "prawie wykonywania zawodu" ??..
Prawo takie uzyskali przecież - kończąc uczelnię i zdając stosowne egzaminy, uwieńczone otrzymaniejm dyplomu i tytułu za pracę doktorską, a nawet profesorską habilitację często ?..
Przecież, to PACJENCI głosują NOGAMI - który lekarz jest dobry, a który nie ?...
Jakieś sądy kapturowe ?..
Kto tych bandytów w ogóle wybiera ?
Kto nad nimi sprawuje kontrolę ?..
Najwyższy czas chyba skończyć z ta okupacją ŻYDOWSKIEGO PRZEMYSŁU HOLOCAUSTU NA POLAKACH...

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies