Logo Radio Łódź

Nowa przyjmująca w Grot Budowlanych

Monika Fedusio podpisała kontrakt z Grot Budowlanymi Łódź. Przez ostatnie trzy lata 21-latka występowała w Banku Pocztowym Pałac Bydgoszcz.

Monika Feudsio w ataku

Włodarze Grot Budowlanych kontynuują zapowiadaną budowę młodej drużyny na nadchodzący sezon. Kontrakt z klubem podpisała Monika Fedusio. Choć przyjmująca ma 21 lat, w ostatnich rozgrywkach była jedną z podstawowych siatkarek swojej byłej drużyny. - Monika jest świetną zawodniczką. Miała propozycje ze wszystkich czołowych klubów TauronLigi. Tym bardziej cieszę się, że wybrała nasz klub. Łódzcy kibice powinni ją doskonale pamiętać ze spotkania rozgrywanego w Sport Arenie, kiedy to zespół Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz pokonał naszą drużynę 3:0. Monika zdobyła wtedy 19 punktów i dostała nagrodę MVP. Cieszę się, że teraz będziemy mieli ją po naszej stronie - nie ukrywa Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych.

Fedusio przyznaje, że w Łodzi chce walczyć o wysoką stawkę i nie może się już doczekać gry. - Jest mi niezmiernie miło, że w przyszłym sezonie będę bronić barw Grot Budowlanych Łódź. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla nas wszystkich bardzo owocny. Po tak długiej przerwie nie mogę się doczekać wspaniałej atmosfery i kibiców.

Monika Fedusio ma na swoim koncie złoty medal Młodej Ligi Kobiet z 2016 roku, kiedy to grała w barwach Atomu Trefl Sopot. Siatkarka jest też jedną z reprezentantek kraju. To zarazem szósta zawodniczka, która związała się z Grot Budowlanymi na sezon 2020/2021. Wcześniej umowy podpisały rozgrywające: Julia Nowicka i Ewelina Tobiasz, środkowe: Anna Lewandowska oraz Małgorzata Lisiak (panieńskie nazwisko Śmieszek), a także przyjmująca Paulina Damaske.

Koronawirus - co musisz wiedzieć?

ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ŁODZI I REGIONU 
ZNAJDZIESZ W DZIALE "WIADOMOŚCI". KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies