Logo Radio Łódź

Prezentacja Widzewa przed sezonem 2021/2022. Portugalczyk nowym piłkarzem [ZDJĘCIA]

Kilkuset kibiców oglądało z wysokości trybuny prezentację piłkarzy Widzewa Łódź przed sezonem 2021/2022. Fani mogli zobaczyć m.in. nowe stroje i Portugalczyka Fabio Nunesa, który chwilę wcześniej podpisał kontrakt z klubem.

(Fot. Sebastian Szwajkowski)

Burza, która przeszła dzisiaj (28 lipca) nad Łodzią nie zniechęciła kibiców Widzewa do obejrzenia oficjalnej prezentacji drużyny przed sezonem 2021/2022. Na trybunie D zjawiło się kilkuset fanów.

(Fot. Sebastian Szwajkowski)

Piłkarze wybiegali na murawę w nowych strojach meczowych - czerwonych, białych i czarnych. Bramkarze dalej będą rywalizować w błękitnych trykotach. Na środku koszulek, między nazwami sponsorów znalazł się napis "Gramy w 12", który podkreślać wkład fanów w rozwój klubu. - To nasz klub, nasz stadion i nasza drużyna. Kosztowało nas wiele trudu, by zbudować na nowy sezon taki zespół i mam nadzieję, że boisko potwierdzi, że dokonaliśmy słusznych wyborów. Gramy w 12 - z dedykacją dla wszystkich, którzy wspierają klub - nie ukrywał Tomasz Stamirowski, prezes Widzewa.

- Chciałbym, żeby to hasło "Zawsze w 12!" było z nami wszystkimi zarówno w meczach domowych, jak i na wyjazdach. Na pewno ta ekipa z dumą będzie nosić te koszulki - dodał trener Janusz Niedźwiedź.

(Fot. Sebastian Szwajkowski)

Wśród piłkarzy pojawił się także najnowszy nabytek - Fabio Nunes. Portugalski obrońca podpisał kontrakt tuż przed prezentacją, po wcześniejszych badaniach medycznych. 29-latek związał się z czerwono-biało-czerwonymi dwuletnią umową. Występuje on na lewej obronie. Ostatnio grał w rodzimym SC Farense.

(Fot. Sebastian Szwajkowski)

Niewykluczone, że kibice dzisiaj nie obejrzeli jeszcze wszystkich nowych graczy. - Myślę, że mamy jeszcze coś w zanadrzu - powiedział na antenie klubowej telewizji Łukasz Stupka, dyrektor sportowy klubu. Widzew sezon 2021/2022 zainauguruje w najbliższą niedzielę (1 sierpnia). Łodzianie podejmą Sandecję Nowy Sącz. Początek meczu o godzinie 12.40. Relacja na żywo na stronie Radia Łódź.

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies