Pierwszy bezbramkowy remis ŁKS-u

Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali ze Skrą Częstochowa 0:0. To pierwszy raz w tym sezonie Fortuna 1. Ligi, kiedy w meczu ełkaesiaków nie padła żadna bramka.

SKRA CZĘSTOCHOWA - ŁKS ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
0:0 (0:0)

Sobociński, Gryszkiewicz (ŁKS)

Strona wymaga odświeżania - kliknij odśwież

KONIEC! Pierwszy bezbramkowy remis ŁKS-u w tym sezonie

90'+4 Bąkowicz zagrał prostopadle, ale Gryszkiewicz i Kuźma nie ruszyli

90'+3 Fatalne teraz rozegranie piłki przez łodzian. Ale można założyć pressing przed polem karnym Skry, bo gospodarze wznowią z autu

90'+1 Odrobinę za mocne podanie prostopadłe do Corrala. Kos był szybciej przy piłce

90'+1 Baranowicz wchodzi w miejsce Kwietniewskiego

90' Sędzia dolicza co najmniej cztery minuty

90' Kos pewnie łapie po dośrodkowaniu Moreno z lewej strony

89' Kuźma zmienił Rozwandowicza

89' Świetna akcja łodzian. Kilka podań z pierwszej piłki i nagle ełkaesiacy znaleźli się w polu karnym Skry. W ostatniej chwili interweniował jeden z obrońców, bo dwóch ełkaesiaków mogłoby mieć przed sobą pustą bramkę!

88' Corral strzelał z główki, ale cofając się, więc piłka nie miała odpowiedniej prędkości, żeby zaskoczyć Kosa

87' Problemy mięśniowe Bąkowicza. Pomagają koledzy z zespołu

86' Skra zamknięta na własnej połowie. Niecierpliwią się kibice ŁKS-u. Piłkarzom także się spieszy

84' Ależ pudło Krzyżaka po strzale głową z sześciu metrów! Piłka przeleciała metr obok lewego słupka bramki łodzian. Kozioł nie miałby żadnych szans

83' Kozioł z dużymi problemami paruje do boku po mocnym strzale Masa z bocznej strefy pola karnego ŁKS-u!

82' Zbyt głębokie dośrodkowanie Bąkowicza z prawej strony. Kos bez problemu łapie piłkę dwa metry przed linią bramkową

81' Jurić zmienia Radaszkiewicza

80' Uderzenie Rozwandowicza z dystansu - wprost w Kosa

79' Zablokowany strzał Corrala z 18 metrów

79' Niezłe podanie prostopadłe Niedbały, ale Mas został wypchnięty do linii bocznej pola karnego ŁKS-u

77' Zblokowany strzał Domingueza z dystansu

73' Kos na posterunku po rozegraniu rzutu rożnego przez łodzian. Wzmaga się doping kibiców ŁKS-u

72' Gryszkiewicz ogląda żółtą kartkę

71' Pudłuje Corral z kilkunastu metrów

68' Mas wyszedł sam na sam z Koziołem, minął bramkarza ŁKS-u i wpakował piłkę do siatki, ale chorągiewka sędziego liniowego powędrowała w górę - spalony!

66' Nocoń za daleko wypuścił sobie piłkę. Koprowski zdołał wybić piłkę

66' Kozioł dobrze ustawiony po strzale z dystansu w wykonaniu Kwietniewskiego

63' Niedokładne przyjęcie piłki przez Domingueza przed polem karnym Skry

62' Gryszkiewicz zmienia Wolskiego, Corral wchodzi za Ricardinho, a w Skrze Niedbała w miejsce Napory

60' Mesjasz świetnie blokuje Ricardinho na 15. metrze od własnej bramki!

59' Niecelne uderzenie Winiarczyka z dystansu

58' Po dośrodkowaniu częstochowian z lewego skrzydła, piłka przeleciała wszerz pola karnego ŁKS-u, nikt nie zdołał jej skutecznie trafić

55' Kontratak ŁKS-u "zgaszony" w zarodku

53' Sobociński ogląda żółtą kartkę za spóźnione wejście w nogi Noconia

50' Mas w ostatniej chwili świetnie zatrzymuje Masa we własnej szesnastce!

48' Kos łapie spokojnie piłkę po akcji łodzian prawym skrzydłem

47' Przeciągnięte dośrodkowanie Noconia z rzutu wolnego

46' Kwietniewski faulowany pomiędzy liniami bocznymi boiska i pola karnego ŁKS-u. Dobra okazja na dośrodkowanie dla częstochowian

(Fot. Radosław Jóźwiak/Cyfrasport/ŁKS Łódź)

46' O godzinie 19.02 rozpoczęła się druga część gry. Na razie bez zmian

Koniec pierwszej połowy. ŁKS ma przewagę, łodzianie strzelają z dystansu, obili nawet bramkę Kosa, ale to Kwietniewski i Mas nie wykorzystali chyba najlepszych okazji w tym meczu. Zobaczymy jak będzie po zmianie stron

45' Sobociński strzela z główki po dośrodkowaniu Moreno z narożnika, piłka zblokowana. Łodzianie jeszcze sygnalizują zagranie ręką, ale nie ma mowy o rzucie karnym

45' Kiks Mesjasza, ale obyło się bez konsekwencji dla gospodarzy - jedynie rzut rożny dla ŁKS-u

43' Zablokowany strzał Klimczaka z ok. 20 metrów

42' Dominguez mocno przymierzył z dystansu... wprost w Kosa!

40' Nieudana kontra ełkaesiaków

39' Mas faulowany przez Sobocińskiego w środkowej strefie

38' Łodzianie zostawiają teraz trochę miejsca przeciwnikom. Sami liczą na przejęcie i kontratak

35' Sajdak pomagał sobie ręką w okolicy środka boiska. Piłka dla łodzian.

34' Ależ okazja Masa! Opanował piłkę w polu karnym ŁKS, ale nie trafił z jedenastu metrów w bramkę Kozioła.

32' Bliski zdobycia gola był jeden z łodzian. Po jego strzale futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki Kosa. Ponownie o dużym szczęściu może mówić golkiper Skry.

30' Piłka w częstochowskiej bramce, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną jednego z ełkaesiaków. Wciąż 0:0.

29' Biało-czerwono-biali ruszają z kolejną akcją.

27' Rzut wolny dla ŁKS. Łodzianie nie stworzyli jednak zagrożenia pod bramką Skry.

25' Kwietniewski uciekł obrońcom ŁKS-u, ale z 17 metrów trafił w Kozioła!

23' Moreno strzela niecelnie z 19 metrów!

22' Za mocne dośrodkowanie do Radaszkiewicza, a później z ostrego kąta pudłuje jeszcze Ricardinho!

20' Moreno rozpędzał się wszerz boiska, na 18. metrze od bramki Skry, ale dobrze blokowali rywale. Ostatecznie Hiszpan podał płasko do Ricardinho, ale Brazylijczyk niedokładnie odgrywał do Radaszkiewicza!

19' Niecelny strzał Ricardinho z 20 metrów.

16' Rajd Bąkowicza prawą stroną zakończony dośrodkowaniem - piłkę łapie Kos.

14' Mesjasz uprzedził w ostatniej chwili Ricardinho!

12' Dominguez spróbował zaskoczyć Kosa... Hiszpan strzelił z sprzed linii środkowej... słupek!!!

7' Radaszkiewicz zgrywa piłkę z krótszego słupka, ale ta nie doszła do żadnego z ełkaesiaków

6' Kos z najwyższym trudem paruje na rzut rożny! Strzelał z główki Rozwandowicz po dośrodkowaniu Moreno

4' Łodzianie dwukrotnie wybili piłkę kierowaną przez rywali do Masa

4' Kwietniewski nie opanował piłki po stracie ełkaesiaków na ich połowie

2' Wolski zablokowany w polu karnym częstochowian

1' Punktualnie o godzinie 18 rozpoczęło się to spotkanie. Łodzianie na biało-czerwono-biało, częstochowianie w czarnych strojach

17.49 Rezerwowi w Skrze: N. Sujecki - M. Holik, B. Baranowicz, D. Bronisławski, M. Stromecki, M. Magdziarz, D. Wojtyra, K. Łukoszek. Trenerem jest Jacek Rokosa

Godzina 17.47 Na ławce rezerwowych ŁKS-u zasiądą dzisiaj: M. Kot - J. Kuźma, A. Marciniak, M. Lorenc, M. Wszołek, P. Gryszkiewicz, D. Nowacki, S. Corral, S. Jurić. Trenerem jest Kibu Vicuna

M. Kos - A. Mesjasz, Ł. Winairczyk, O. Krzyżak, K. Napora (62. D. Niedbała), M. Kwietniewski (90. B. Baranowicz), P. Nocoń, P. Sajdak, R. Brusiło, Sz. Szymański, M. Mas

M. Kozioł - M. Bąkowicz, O. Koprowski, J. Sobociński, A. Klimczak, J. Moreno, Ricardinho (62. S. Corral), M. Rozwandowicz (89. J. Kuźma), A. Dominguez, M. Wolski (62. P. Gryszkiewicz), M. Radaszkiewicz (81. S. Jurić)

17.35 W jakich składach zagrają obie drużyny? Już za chwilę pierwsze jedenastki

Godzina 17.15 Dzień dobry! Przed nami 19. kolejki Fortuna 1. Ligi. W pierwszych dwóch meczach GKS Katowice podejmie lidera - Miedź Legnicę, a Skra Częstochowa będzie gospodarze meczu z ŁKS-em Łódź. Ja zapraszam na relację z tego drugiego spotkania, które... odbędzie się w Łodzi