Logo Radio Łódź

ŁKS już bez zakazu transferowego

FIFA uchyliła zakaz transferowy nałożony na ŁKS Łódź w styczniu, poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. ŁKS spłacił zobowiązania wobec Dragoljuba Srnicia i Carlosa Morosa Gracii, co umożliwiło międzynarodowej federacji zniesienie zakazu rejestracji nowych piłkarzy.

FIFA zniosła zakaz transferowy: "Nasz klub uregulował już wszystkie zobowiązania"

Informujemy, że FIFA zniosła z ŁKS Łódź zakaz rejestracji nowych piłkarzy. Na początku roku FIFA nałożyła na ŁKS zakaz rejestracji nowych piłkarzy (ze względu na zaległości finansowe wobec byłych zawodników), ale nasz klub uregulował już wszystkie zobowiązania, więc tzw. „zakaz transferowy” został z ŁKS-u zdjęty

Taką informację na swojej stronie internetowej podał Łódzki Klub Sportowy. W styczniu tego roku klub z al. Unii został ukarany przez międzynarodową federację piłkarską za niewypłacenie byłym piłkarzom zespołu - Dragoljubowi Srniciowi i Carlosowi Morosie Gracii, należnych pieniędzy.

Czytaj także: ŁKS Łódź ukarany przez FIFA

Automatyczne zniesienie zakazu przez FIFA

Jak tłumaczył w styczniu Marcin Stankiewicz, ekspert od prawa sportowego, zakaz transferowy jest nakładany automatycznie w razie niewykonania prawomocnej decyzji zasądzającej płatność. - Jest też automatycznie znoszony z chwilą zapłaty. Jeśli ŁKS zapłaci to będzie mógł rejestrować graczy w zimowym oknie - napisał na Twitterze Stankiewicz.

ŁKS zakończył już przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1. Lidze. W ostatnim meczu sparingowym podopieczni Kibu Vicuni pokonali Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:2. Pierwszy mecz już w sobotę, 26 lutego - wtedy ełkaesiacy zmierzą się z GKS-em Jastrzębie.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".
Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies