GKS Bełchatów spada do II ligi!
Piłkarze GKS-u Bełchatów przegrali u siebie z GKS-em 1962 Jastrzębie 0:2. Oznacza to, że "Brunatni" nie utrzymają się w Fortuna 1. Lidze.
ŁKS ma nowego napastnika
Jakub Wróbel przeszedł z I-ligowego GKS-u 1962 Jastrzębie do ekstraklasowego ŁKS-u. W obecnym sezonie 26-letni napastnik strzelił osiem goli i ma sześć asyst.
Bełchatowianie po raz pierwszy wrócili z Jastrzębia z punktem
Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów zremisowali na wyjeździe z GKS-em 1962 Jastrzębie 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie.
ŁKS wygrywa w Jastrzębiu i stawia "kropkę nad i" do awansu
Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali na wyjeździe z GKS-em 1962 Jastrzębie 2:0. Oba gole strzelił Łukasz Sekulski. Łodzianie zapewnili sobie awans do Lotto Ekstraklasy na dwie kolejki przed końcem sezonu.
ŁKS lepszy w pojedynku beniaminków [ZDJĘCIA]
Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali u siebie z GKS-em 1962 Jastrzębie 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.
Pierwsza wyjazdowa porażka ŁKS-u [ZDJĘCIA]
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali z GKS-em 1962 Jastrzębie 0:1. To pierwsza wyjazdowa porażka łodzian w tym sezonie.