ŁKS Commercecon Łódź 0:3 Developres Rzeszów - "Wiewióry" zdeklasowane przez lidera Tauron Ligi [ZDJĘCIA]
Siatkarkom ŁKSu nie udało się zatrzymać lidera Tauron Ligi. Pomimo lepszej dyspozycji pod koniec ostatniego seta, podopieczne Michala Maska przegrały z Developresem Rzeszów 0:3 (19:25;16:25; 25:27)
Łódzkie siatkarki przegrywają [ZDJĘCIA]
ŁKS Commercecon przegrał w Łódź Sport Arenie z Developresem SkyRes Rzeszów, a Grot Budowlani na wyjeździe z DPD Legionovią Legionów. Łódzkie siatkarki nie wygrały w tych spotkaniach nawet jednego seta.
Porażka Grot Budowlanych w hicie LSK
Siatkarki Grot Budowlanych Łódź przegrały w Sport Arenie z Developresem SkyRes Rzeszów 0:3.
Ełkaesianki prowadziły już 2:0, ale przegrały w Rzeszowie
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź uległy na wyjeździe 2:3 z Developresem SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki umocniły się na drugim miejscu w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet.
PILNE ŁKS Commercecon znów zagra o złoto. Historyczne Derby Łodzi w finale! [ZDJĘCIA]
Siatkarki ŁKS-u Commercecon wygrały u siebie z Developresem SkyRes Rzeszów 3:0. W finale Mistrzostw Polski pierwszy raz w historii zobaczymy Derby Łodzi! Wcześniej awans zapewniły sobie zawodniczki Grot Budowlanych.
Przedziwny mecz w Rzeszowie. ŁKS Commercecon o jedną wygraną od finału!
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź zdominowały pierwsze dwa sety półfinału Mistrzostw Polski. Kolejne dwie partie pewnie wygrał Developres SkyRes Rzeszów. Tie-break należał jednak do łodzianek.
Dużo walki i kontrowersje w końcówce. Finał Pucharu Polski bez łodzianek [ZDJĘCIA]
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały w Nysie w półfinale Pucharu Polski z Developresem SkyRes Rzeszów 1:3. Mecz był niezwykle zacięty i trwał prawie 2,5 godziny, a emocji nie brakowało jeszcze po ostatniej piłce.
Developres SkyRes rozbił ŁKS Commercecon [ZDJĘCIA]
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały w Sport Arenie z Developresem SkyRes Rzeszów 0:3.